Narty ROSSIGNOL EXPERIENCE 80 CI W + XPRESS W 11 2019

  • Producent: ROSSIGNOL
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 1 999,00 zł 1 399,00 zł / szt.

Narty ROSSIGNOL EXPERIENCE 80 CI W + XPRESS W 112019

ALL MOUNTAIN - EXPERIENCE WOMAN!

Ruszaj na odkrywanie nowych tras narciarskich z nową, damską serią EXPERIENCE WOMEN. Zaprojektowana specjalnie, by sprostać kobiecym potrzebom i wymaganiom. Te narty uwolnią twoje najwyższe możliwości, zarówno na przygotowanych stokach, jak i na innych szlakach. naszpikowane technologią LCT dla większej kontroli w skręcie, EXPERIENCE WOMEN również gwarantują lekkość, łatwość w prowadzeniu i komfort, dzięki systemowi VAS Women, który tłumi wibracje z terenu. Nie wahaj się - z EXPERIENCE WOMEN czeka Cię to, co najlepsze w górach! 

 

Technologie:

AIR TIP VAS - Każde doznania na śniegu zaczynają się od dzioba narty. W nowej serii Experience AIR TIP VAS zmniejsza ciężar skrętu i absorbuje początkowe drgania, zapewniając pełną kontrolę i niczym niezakłócony kontakt ze śniegiem. Zintegrowane visco-tłumiki filtrują wstrząsy wynikające z ukształtowania terenu, łagodzą je i stabilizują nartę  dla koncentracji energii i lepszego transferu mocy.

VAS WOMEN - Odnowione w tym roku narty tej serii wyposażone są w nowy VAS WOMEN system - dzioby absorbują drgania, by zagwarantować komfort na każdym z rodzajów śniegu. 

LCT - centralnie zintegrowana szyna na całej długości narty eliminuje częściowe drgania aby zapewnić perfekcyjną stabilność i dynamiczną kontrolę linii skrętu - inspirowana technologią DLC używaną przez zawodników Pucharu Swiata

PROGRESSIVE SIDECUT - Na nowo wyprofilowane, z myślą o współczesnym narciarstwie all-mountain, nasze PROGRESSIVE SIDECUT, czyli progresywne taliowanie uwalnia jeszcze więcej swawolności i płynności, aby dryfować, szusować i skręcać w każdym terenie i każdych warunkach. Zaokrąglone dzioby i pięty zapewniają ciągłe zaangażowanie narty i uwolnienie skrętów dla łatwego, wręcz zabawnego manipulowania między zmianami terenu i rodzaju śniegu. 

Długość nart: 150 cm
Płeć: Damski