Buty narciarskie ROSSIGNOL ALLSPEED PRO 100

  • Producent: ROSSIGNOL
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena katalogowa: 1 299,00 zł
  • Rabat: -454,65 zł (35 %)
  • 844,35 zł / szt.

black green, sezon 19/20

ALLSPEED PRO 100 to model z wkładką o szerokości 100 mm . Niezwykle solidny, precyzyjny i komfortowy. Zastosowana w ich konstrukcji technologia Sensor Blade sprawia, że są lekkie, a energia skutecznie przekazywana z buta na nartę. Co więcej, możliwość regulacji flexu (Flex Adjustment) umożliwia dokładne dopasowanie do potrzeb każdego narciarza. Wkładki FULL CUSTOM T3 umożliwiają indywidualne, perfekcyjne dopasowanie buta.

szerokość wewn. 100mm

flex 100

technologie:

SENSOR BLADE widoczna, asymetryczna konstrukcja po wewnętrznej i zewnętrznej stronie umożliwiła zmniejszenie grubości ścian butów, które są bardzo sztywne i nie odkształcają się. Zarówno skorupa, jak i cholewa gwarantują najwyższy poziom jazdy. Osie przepływu siły skierowane są w przód umożliwiając perfekcyjne sterowanie nartami.

FLEX ADJUSTMENT narciarz ma możliwość dostosowania twardości (flexu) buta za pomocą zmiany ustawienia i liczby śrub w tylnej części cholewy buta 

POLIURETAN z którego są wykonane buty gwarantuje lepsze wkładanie i wyjmowanie buta oraz lepszy komfort jazdy

IZOLACJA TERMICZNA THINSULATE STRETCH cienki materiał izolacyjny zapewniający pełen komfort termiczny, oddychalność, dzięki swojej elastyczności idealnie współgra z innymi tkaninami buta wewn. dostarczając stopie wsparcia dla lepszej jazdy.

Płeć: Męski
Rozmiar butów: 27, 29